Futboll La Liga Sport

SHTANGET “CAMP NOU”/ Sulmuesi i Alaves mposht portierin Ter Stegen me një “PERLË” (VIDEO)

Alaves ka shkurtuar diferencën ndaj Barcelonës në minutën e 56-të. Autor i golit ishte Lucas Perez, me spanjollin që goditi saktë me kokë pas një krosimi nga e djathta, duke lënë të palëvizuar portierin Ter Stegen dhe duke çuar shifrat në 2-1, për të rihapur gjithçka.

Related posts

“REVOLUCION” I FUQISHËM NË VERË/ Interi i Contes me lojtarë nga Premier, ja si ndryshon ekipi “Zikaltër”

Delo.autor

LIVE/ Mbyllet derbi Partizani-Tirana në “Air Albania”. Rezultati 1-2

Delo.autor

LIVE/ Roma-Shakhtar Donetsk, shpërthen ‘Olimpico’ nga ky gol i shënuar

Q.Autor

Leave a Comment