Futboll La Liga Sport

TË PAPËRMBAJTSHËM/ Messi realizon një super gol, Suarez nga pika e bardhë (VIDEO)

Barcelona ka hipotekuar fitoren ndaj Alaves, teksa ka shënuar edhe dy herë të tjera me Messin dhe Suarez. Fillimisht ishte një supergol i “pleshtit”, i cili shënoi me të majtën e tij precize, duke lënë pa asnjë mundësi portierin. Më pas, në të 75-tën ishte Luis Suarez, i cili shënoi nga pika e bardhë, golin që çoi shifrat në 4-1.

Related posts

ZBULOHET SHKAKU I VËRTETË/ Pse u ngatërrua himni i Shqipërisë në Francë

bora.autor

ZBULOHET PRAPASKENA/ Trajtim special për talentin Tonali tek Milan

Delo.autor

CONFERENCE LEAGUE/ E pabesueshme, Zhunior humbet rast me portën bosh ndaj Baselit (VIDEO)

Delo.autor

Leave a Comment