Futboll Seria A Sport

SUPERKUPA E ITALISË/ Mesfushori Lulic ndëshkon Juventus me një goditje “fluturimthi”, ja goli (VIDEO)

Lazio ka gjetur golin e dytë ndaj Juventusit duke u rikthyer në avantazh në finalen e Superkupës së Italisë, në Arabinë Saudite. Një goditje fluturimthi brenda zonës së rreptësisë nga Senad Lulic, pas krosimit perfekt nga Lazzari në shtyllën e dytë.

Related posts

NUDO DHE SENSUALE/ “KAFSHON” Wanda Nara: “Nuk jam peshkaqen… por kritikoj Icardin”

Isa.Autor

U MUNDËN NGA SKËNDERBEU/ Tifozët e PARTIZANIT “shpërthejnë” ndaj drejtuesve dhe lojtarëve (FOTO)

Isa.Autor

LIVE/ Mbyllet ndeshja Tirana-Luftëtari. Rezultati 5-1

Delo.autor

Leave a Comment