Futboll Seria A Sport

TË PAPËRMBAJTSHËM/ Esposito dhe Lukaku “shkatërrojnë” Genoan, ja golat (VIDEO)

17-vjeçari Esposito ka shënuar golin e parë të karrierës së tij në Serie A, një ditë e veçantë prë sulmuesin zikaltër që po zëvendëson më së miri Lautaro Martinez.

Pak më vonë, Romelu Lukaku ka shënuar golin e dytë personal, Interi po e shkatërron ekipin e legjendës së tripletës Thiago Motta.

Related posts

Giro d’Italia/ Chris Froome fiton fanellën rozë

Sadik.Autor

Portugalia e Ronaldos, sfidon Holandën e rinovuar

Sadik.Autor

PO SHKËLQEN NË TURQI/ Endri Çekiçit kësaj radhe detyron kundërshtarin të shënojë në… portën e tij (VIDEO)

Delo.autor

Leave a Comment