Futboll La Liga Sport

BARCELONA I PAPËRMBAJTSHËM/ Lenglet shënon pas një super asist nga “Pleshti” (VIDEO)

Ekipi i Barcelonës ka shënuar golin e dytë kundër Leganes. Ndeshja po luhet në “Camp Nou” dhe është e vlefshme për Kupën e Mbretit.

Golin e dytë e shënoi mbrojtësi francez, Clement Lenglet pas asistimit të Lionel Messit.

Related posts

Atalanta-Inter, në Bergamo luhet për Europën

Sadik.Autor

Thomas Muller beson se Salah e meriton Topin e Artë para Ronaldos e Messit

Sadik.Autor

Totti si Ronaldo, Roma i bën bust ish-kapitenit të përjetshëm

Sadik.Autor

Leave a Comment