Futboll Sport

DETAJET E RENDA/ Tragjedia e Emiliano Sala, dyshohet se është gjallë piloti i avionit

Një hipotezë tronditëse është duke qarkulluar në rrjetet sociale.

Një vit pas tragjedisë ku humbi jetën futbollisti argjentinas Emiliano Sala, dyshohet se piloti i avionit nuk ka vdekur.

Trupi i tij nuk u gjet kurrë, pavarësisht kërkimeve intensive nga autorietet shtetërore dhe private.

Në rast se kjo gjë rezulton e vërtetë, atëherë gjasat janë të mëdha që kemi të bëjmë me një vrasje të qëllimshme dhe jo me një tragjedi.

Kujtojmë që futbollisti Sala, humbi jetën pas rrëzimit të avionit, teksa ishte duke udhëtuar drejt Cardifit për të kompletuar transferimin e tij.

Related posts

DEKLARATA “BOMBË”/ Ronaldinho PRENOTON rikthimin e NEYMARIT tek Barcelona

Isa.Autor

YLLI I KOMBËTARES NJË HAP LARG DEBUTIMIT/ U paragjykua për zgjedhjen tek ekipi i parë, por Manaj po jeton ëndrrën

Delo.autor

“NUK MUND TA DISH KURRË TË ARDHMEN”/ Flet Pochettino: Jam i hapur ndaj kthimit në Premier…

Delo.autor

Leave a Comment