Futboll Kategoria Superiore Sport

E PABESUESHME NË SUPERIORE/ Lorenc Vila rihap sfidën ndaj “Ballshiotëve” me një super gol (VIDEO)

Teuta ka kaluar në avantazh ndaj Bylisit me rezultatin 1-0. Ekipi vendas arriti të mposhtë portierin Isli Hidi me një gol mjaft të bukur. Lorenc Vila ka shënuar në minutën e 11′. Ai lëshoi një silurë që u ndal në trekëndshin e portës ballshiote.

Related posts

KA KRYER SEKS ME 2 FEMRA NJËKOHËSISHT/ Prostituta zbulon tradhtinë e Rooneyt

F.autor

COVID-19 BËN KËRDINË NË DERBI/ Milanit i del një tjetër lojtar pozitiv dhe nxjerr zbuluar…

Delo.autor

SUPER SFIDA NDAJ VLLAZNISË/ Toli: Nuk e kam menduar kurrë largimin, çdo ndeshje duhet të jetë derbi

Delo.autor

Leave a Comment