Boks Sport

E RËNDË/ Ish-kampioni i botës në boks plagoset dhe grabitet në rrugë (FOTO)

Viti i ri 2020 nuk ka nisur në mënyrën e duhur për ish kampionin e botës në boks, Jorge “La Hiena” Barrios.

Fituesi i titullit të peshave super të rënda të WBO ka rënë pre e grabitësve, duke mbetur i plagosur.

43-vjeçarit iu morën rreth 250 paund, telefoni si dhe gjithë dokumentat që kishte në portofol. Ngjarja ndodhi në qytetin argjentinas të Cordoba.

I dyshuari është identifikuar si Ramon Enrique Icardo dhe po mbahet nga policia nën akuzën e një grabitjeje të armatosur.

Related posts

Donnarumma, futbollisti më i ri me 100 ndeshje në Serinë A

Sadik.Autor

CARVAJAL SHOKON ME DEKLARATËN/ Shikoni çfarë thotë pas humbjes me Barcelonën

Delo.autor

LIVE/ Po luhet ndeshja Champions Dortmund-Barcelona, mbyllet pjesa e parë. Rezultati 0-0

Delo.autor

Leave a Comment