Futboll Gossip Sport

ËSHTË PARTNERJA E MBROJTËSIT TË JUVENTUS/ Pas pushimeve, bukuroshja super seksi i përkushtohet palestrës (FOTO)

Pas pushimeve me rastin e festave të fundvitit përkrah të fejuarit të saj mbrojtësit të Juventusit Daniele Rugani në Maldive, për Michela Periscon është koha t’i përkushtohet ushtrimeve në palestër për të ruajtur format trupore perfekte dhe linjat superseksi. Gazetarja sportive dhe prezantuesja televizive ka postuar një foto në Instagram nga palestra teksa shkruan: “Detox ka filluar, po ju e keni nisur dietën tuaj pas pushimeve?”.

Related posts

PAS FITORES NDAJ HUESCA/ Solari: Prisja goeladë në këtë ndeshje, fajin që luajtëm keq e kishte…

Isa.Autor

13 ndryshime në listën e Panuçit, ja kush mbeti jashtë Kombëtares

Q.Autor

“PARAJA NGRE UJIN NË QIELL”/ Manchester City “BLEN” edhe trenin (VIDEO)

Isa.Autor

Leave a Comment