Bundesliga Futboll Sport

FALË GAFËS SË PORTIERIT/ I mjaftojnë 7 minuta lojë, Lewandowski zhbllokon sfidën ndaj Schalkes (VIDEO)

Bayern Munchen ka kaluar shumë shpejt në avantazh në përballjen me Schalke 04, teksa i janë dashur vetëm 7 minuta për të shkundur rrjetën. Një gafë e portierit mik solli edhe goli, me Perisic që pasoi për Lewandowski, i cili nuk gaboi, duke çuar në festë tifozët e tij.

Related posts

KAPITENI LEGJENDAR/ Vata: Do të jepja 20 vite që të rikthehesha dhe të luaja për kombëtaren

Isa.Autor

E PAPRITUR/ “France Football”: Neymar është infektuar me koronavirus

Delo.autor

Allegri i ka idetë e qarta, punën e titullit e mbyll në Romë

Sadik.Autor

Leave a Comment