Futboll La Liga Sport

GJESTE RACISTE NË EIBAR/ Tifozët e Atleticos e ekzagjerojnë në rrugët e qytetit (VIDEO)

Atletico Madrid luajti ndaj Eibar dhe u mund në transfertë por episodi më i shëmtuar ndodhi jashtë stadiumit, ku një grupim tifozësh të Atletico Madrid teksa ecnin në rrugët e qytetit bënin gjeste naziste.

Gjithçka është filmuar dhe tani këto pamjet do t’i kalojnë prokurorisë, teksa mund të ketë skualifikime.

Related posts

Pësoi gol duke pirë ujë, shishja e portierit shitet për 2000 euro

Q.Autor

“KAM DIÇKA NË MENDJE”/ Mourinho përgatit rikthimin: Dua të punoj me një klub…

Delo.autor

FORMACIONET ZYRTARE/ Kosova me sulm “të frikshëm”, kërkohet vetëm fitorja

Isa.Autor

Leave a Comment