Futboll La Liga Sport

“XHIRAFA, TI JE?” Ja momenti kur Regulion përqafon Courtois me mall (VIDEO)

Një moment i bukur është kapur në tunel teksa po zbrisnin në fushë Sevilla dhe Real Madrid për ndeshjen e kampionatit të fituar nga “merengues”.

Regulion, talenti i Real Madridit, në huazim te Sevilla, ka parë portierin Courtois dhe i ka thërritur “xhirafa, xhirafa… Si je? M’u bë qejfi që të pashë!”… Portieri ka buzëqeshur dhe e ka përqafuar!

Related posts

Atletico mposht Monacon dhe kualifikohet, Porto dhe Schalke festojnë falë Lokomotivës

Isa.Autor

MILAN SIGUROI NJË VEND NË CHAMPIONS/ Mbrojtësi Kjaer: Prita 15 vite për këtë ndjesi, falënderoj tifozët…

Delo.autor

“DERBI I MADONINËS”/ E konfirmuar, Milan humbet lojtarin kryesor për super sfidën ndaj “Zikaltërve”

Delo.autor

Leave a Comment