Futboll Seria A Sport

I MAHNITI TË GJITHË GJATË STËRVITJES/ Mesfushori i Juventus pranë kalimit tek gjigantët spanjoll…

Barcelona raportohet të jetë pranë blerjes së mesfushorit të Juventusit Matheus Pereira.

Sipas Sky Sport Italia, Matheus është shumë pranë Barçës, që po negocion me klubin e tij.

21-vjeçari aktualisht është huazuar te Dijon në Ligue 1, por ka bërë vetëm gjashtë paraqitje këtë sezon.

Megjithatë, braziliani ka impresionuar me Juventusin gjatë fazës përgatitore dhe tani duket se po shkon drejt Barcelona B.

Ndërkohë Barça do t’i japë Juventusit Alejandro Marques në shkëmbim.

Related posts

NUK NDALEN “ZIKALËRIT” NË MERKATO/ Interi ofron Candrevan në shkëmbim të mesfushorit belg

Delo.autor

I “ÇMENDI” TË GJITHË/ Njihuni me tifozen e “flaktë” të Fiorentinës (FOTOT)

bora.autor

E BUJSHME/ JO VETËM RONALDO: Zidane shumë pranë firmës me Juventusin

Isa.Autor

Leave a Comment