Futboll Seria A Sport

I PAPËRMBAJTSHËM/ Ronaldo një “përbindësh”, Parma thjeshtë zgjoi bishën (VIDEO)

Parma ka gjetur forcë dhe ka barazuar rezultatin ndaj Juventusit. Miqtë barazuan në minutën e 55′ nga një goditje këndi. Cornelius fitoi duelin në ajër dhe barazoi për 1-1.

Gëzimi i miqve nuk do të zgjaste shumë, pasi “Përbindëshi” Ronaldo shënoi golin e tij të dytë. Dybala pasoi mjaft bukur për portugezin që shënoi për 2-1. Portugezi në superformë në 2020.

 

Related posts

PRITJA E VITIT NË PREMIER/ Shikoni mrekullinë që bën Kepa kundër Watford (VIDEO)

Delo.autor

Santos: Luan Portugalia kundër Iranit, jo unë kundër Carlos Queiroz

Isa.Autor

Arlind Kalaja firmos zyrtarisht për 2 vite me Kukësin

Sadik.Autor

Leave a Comment