Ekskluzive Futboll La Liga Sport

KA DITËLINDJEN/ Ja urimi special që merr Luis Spuarez nga liga kryesore spanjolle (FOTO)

Sot është një ditë e veçantë për Barcelonë, pasi Luis Suarez mbush 33-vjeç. Ylli uruguajan do ta festojë ditëlindjen në shtrat pasi do ti nënshtrohet një ndërhyrje kirurgjikale dhe do t’i mungojë katalanasve për më shumë se 4 javë. “El pistolero” nga fillimi i sezonit 2019 e deri më tani ka shënuar 14 gola në 23 ndeshje.

Liga kryesore spanjolle së fundmi ka postuar në profilin zyrtar një foto të “El pistoleros” me urimin: “Gëzuar ditëlindjen Luis Suarez. Ne duam t’ju shikojmë të shënoni sërish gola sa më shpejt”.

AlpeSport.al

HAPPY BIRTHDAY, Luis Suarez! 🎂🎊We want to see you SCORING GOALS again early! ⚽⚽#LaLigaSantander

Gepostet von LaLiga am Freitag, 24. Januar 2020

Related posts

E FUNDIT/ Formacioni anti-Izrael: Panucci befason me zgjedhjen e titullarëve

Isa.Autor

FASADA HISTORIKE “QEMAL STAFËS”/ Tashmë edhe tek stadiumi “Arena Kombëtare”. Shikoni si duket (FOTO)

Delo.autor

“KJO ËSHTË FORCA E KËTIJ EKIPI”/ Vincent Kompany: Ja si na bëri Guardiola një “makinë perfekte”

Delo.autor

Leave a Comment