Ndeshjet Live Sport

LIVE/ Mbyllet ndeshja Arsenal-Sheffield. Rezultati 1-1

Mbrojtësi shqiptar, Shkodran Mustafi dhe mesfushori, Granit Xhaka, janë titullar për ‘Topçinjtë’, që duan të kthehen të rezultatet pozitive pas gabimit me Crystal Palace.

 

LIVE/ Arsenal – Sheffield 1-1

 

Mbyllet ndeshja

MINUTA 83/ Sheffield barazon shifrat me golin e shënuar nga John Fleck.

MINUTA 46/ Nis pjesa e dytë

***

Mbyllet pjesa e parë

MINUTA 45/ Arsenal kalon në avantazh me golin e shënuar nga Martinelli.

MINUTA 1/ Nis sfida

Related posts

NDESHJE E FORTË MES TYRE/ Djokovic mposht Federer në gjysmëfinalen e Parisit (VIDEO)

Isa.Autor

Ka FESTË tek Juventusi/ Bardhezinjë shumë pranë akordit me ish-mbrojtësin e INTERIT

Isa.Autor

“ÇMEND” RRJETIN/ Patris Evra gjen sozinë e Rio Ferdinand, është… një aktor porno

bora.autor

Leave a Comment