Ndeshjet Live Sport

LIVE/ Mbyllet ndeshja Manchester City-Crystal Palace. Rezultati 2-2

Pas startit jo të mirë të sezonit, Pep Guardiola do të tentojë që të vazhdojë të paktën ashtu siç e ka nisur vitin 2020, me fitore.

City ka mbetur 14 pikë prapa Liverpoolit, madje këta të fundit kanë edhe një ndeshje më pak të zhvilluar – por shpresa vdes e fundit dhe skuadra e Guardiolës do të luftojë deri në fund për titull.

 

LIVE/ Manchester City – Crystal Palace 2-2

 

Mbyllet ndeshja

MINUTA 87/ Manchester City kalon në avantazh me golin e shënuar nga Sergio Aguero.

MINUTA 82/ Manchester City barazon shifrat me golin e shënuar nga Sergio Aguero.

MINUTA 46/ Nis pjesa e dytë

***

Mbyllet pjesa e parë

MINUTA 36/ Crystal Palace kalon në avantazh me golin e shënuar nga Cenk Tosun.

MINUTA 1/ Nis sfida

Related posts

Abidal këmbëngul për të rikthyer pak fantazi te Barcelona, ja prioritetet e katalanasve

Isa.Autor

Clinton Njie shënon golin e dytë ndaj Salzburgut

Sadik.Autor

Portugalia shënon golin e parë ndaj Algjerisë (VIDEO)

Sadik.Autor

Leave a Comment