Ndeshjet Live Sport

LIVE/ Real Madrid-Atlecio. Mbyllet koha e rregullt, rezultati 0-0

Real dhe Atletiko Madrid do të përballen midis tyre për të fituar trofeun e parë në këtë sezon në futbollin spanjoll.

Tashmë gjithçka është gati dhe tifozët mezi presin rënien e bilbilit. Trajneri i “Los Blancos” Zinedin Zidane i ka besuar të njëjtit formacion që mundi Valencian në  gjysmëfinale 3-1, ndërsa rivali i francezit Diego Simeone nuk ka në dispozicion mesfushorin Koke. Në mbrojtje, argjentinasi ul malazezin Saviç dhe inkuadron në fushë Felipen.

 

LIVE/ Real Madrid – Atletico Madrid 0-0

 

Mbyllet koha e rregullt me porta të paprekura

MINUTA 46/ Nis pjesa e dytë

Mbyllet pjesa e parë me porta të paprekura

MINUTA 1/ Nis sfida

Ora 19:00

Stadiumi “Mbreti Abdullah” (Arabia Saudite)

Related posts

6 NDRYSHIME/ Zbulohet formacioni i Shqipërisë kundër Islandës, ka befasi në sulm!

Delo.autor

E ARDHMJA E MAURICIO SARRIT/ Zidane zbulon tre kushtet themelore për klubin e Chelseat (FOTO)

Delo.autor

Mohamed Salah e nis titullar ndaj rusëve/ Shtohet optimizmi tek Egjipti

Sadik.Autor

Leave a Comment