Futboll Gossip Sport

LORIK CANA BABA PËR HERË TË DYTË/ Zbulohet emri i vajzës

Çdo vëlla e kërkon edhe një motër. E për këtë, babai Lorik Cana dhe bashkëshortja Monika ia kanë bërë realitet dëshirën Boikenit të vogël. Ish-kapiteni legjendar i Kombëtares shqiptare të futbollit së fundmi është shtuar me një vajzë në familjen e tij.

Vogëlushja dhe gjithashtu bashkëshortja e ish-liderit kuqezi gëzojnë shëndet të plotë dhe tashmë shumë lumturi. Gazeta “Panorama Sport” ka mësuar ekskluzivisht edhe emrin e vogëlushes.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Enkeleida është anëtarja më e re në familjen Cana. Ardhja në jetë e vajzës, ishte edhe arsyeja që Lorik Cana mungoi në ndeshjen “Golden Team, Albania” më 10 janar.

Related posts

Vllaznia B tris ”Korabit”, Besa bie në Burrel

Sadik.Autor

“SHKATËRROHET PORTA”/ Insigne shënon SUPERGOL për Napolin (VIDEO)

Isa.Autor

LËSHOHET BOMBA NË ANGLI/ Babai i Agueros: Ai ka rinovuar për dy vite të tjerë, por do të…

Delo.autor

Leave a Comment