Futboll Seria A Sport

ZYRTARE/ Ashley Young firmos me Interin, ja detajet e kontratës

Ashley Young është zyrtarisht lojtar i Interit. Zyrtarizimi erdhi nga klubi zikaltër, e cila me anë të një postimi në faqen zyrtare njoftojë arritjen e kësaj marrëveshje.

Young vjen nga Manchester United dhe ka nënshkruar një kontratë deri më 30 qershor të 2020 me mundësi rinovimi për një vit tjetër. Anglezi pritet të zë një vend në formacionin e Conte, duke u aktivizuar në krahët e sistemit 3-5-2.

Related posts

Miqësorja e luksit kundër Italisë, Messi tremb Argjentinën

Sadik.Autor

Gjyqtari i Arabisë Saudite përjashtohet nga Rusi 2018, kërkoi ryshfet

Sadik.Autor

Courtois: Unë arrij aty ku portierët e tjerë nuk munden

Sadik.Autor

Leave a Comment