Futboll Seria A Sport

NË KËRKIM TË NJË SULMUESI REZERVË/ Inter “peshkon” në Francë yllin 31-vjeçar…

Interi po bën të gjitha përpjekjet për të siguruar një sulmues rezervë.Teksa Lacio po heq nga duart Oliver Zhirunë e Çelsit, drejtuesit e Interit kanë shënjestruar ish-lojtarin e vet Goran Pandev, por maqedonasi hodhi poshtë ftesën e zikaltërve.

Pandev.Genoa.2016.17.750x450

Së fundmi, interesi i Interit është kthyer tek sulmuesi algjerian Islam Slimani. 31-vjeçari po kryen një sezon të mirë te Monako në Francë duke shënuar 7 gola në 14 ndeshje.

islam-slimani-monaco_jlveq43sc3k1xswa1ruyz51c

Kartonin e futbollistit afrikan e zotëron Leiçesteri dhe Interi duhet të bindë “dhelprat” për të siguruar shërbimet Slimanit.

Mbetet vetëm një ditë nga mbyllja e merkatos së janarit dhe Interi duhet të konsumojë të gjitha energjitë për të kryer një transferim.

Related posts

ÇMENDURI TJETËR TE REALI/ 80 milionë euro plus Balen dhe Kroos për të transferuar…

bora.autor

E FUNDIT/ SHERR në rrugët e Tiranës, tifozët e Partizanit SULMOJNË ata bardheblu (VIDEO)

Isa.Autor

E RRALLË/ Barcelona dhe Real Madrid do të udhëtojnë drejt… “Camp Nou”! (ARSYEJA)

Delo.autor

Leave a Comment