Futboll Gossip Sport

NË PRITJE TË ËMBËL/ Zbulohet gjinia e foshnjës së Milot Rashicës (FOTO)

Milot Rashica dhe Belkis Kera po bëhen prindër.

Në muajin Nëntor, Prive.al zbuloi për herë të parë se Milot Rashica do të bëhet baba pasiqë bashkëshortja e tij, Belkis Kera është disa muajshe në pritjen e ëmbël.

Atëbotë, një detaj mbeti pa u zbuluar – gjinia e bebes. E tashmë kur po afrohet koha që çifti të bëhen prindër, Prive.al ka zbuluar edhe këtë detaj.

Burime të sigurta pranë çiftit kanë zbuluar për portalin se dyshja do të bëhen prindër të një djali.

View this post on Instagram

My love❤️ @milotrashica7

A post shared by BELKIZ KERA RASHICA (@belkiz_kera) on

Related posts

AKSIDENTOI PËR VDEKJE NJË ÇIFT/ Ish-futbollisti i Portos dhe Sevillas dënohet me…

Delo.autor

NUK BËN PJESË NË PLANET E CONTES/ Gati të “rrëmbejë” lojtarin e Inter klubi fancez…

Delo.autor

MADHËSHTOR/ Real Madrid mposht Athletic Bilbao dhe fiton Superkupën e Spanjës

Delo.autor

Leave a Comment