Futboll Sport

NJË “GËRSHËRË” AKROBATIKE/ Shikoni supergolin e shënuar nga “ylli” i Bayernit (VIDEO)

Bayern Munich po fiton me rezultatin 4-0 përballë Schalkes në ‘Allianz Arena’.

Pas Robert Lewandowskit dhe Thomas Muller, ka shënuar edhe Leon Goretzka i cili në mënyrë akrobatike ka shënuar një gol të bukur në minutën e 50’.

Related posts

E FUNDIT/ Situatë e trazuar te PARTIZANI, klubi i kuq pezullon SUPER lojtarin dhe njofton se…

Isa.Autor

TALENTI NORVEGJEZ MAHNIT DORTMUND/ 3 minuta i mjaftojnë Haaland për të shënuar në debutim (VIDEO)

Delo.autor

NGA ZONA EUROPIANE TEK MBIJETESA/ Ja java që mund të vendosë dilemat në Superiore

Delo.autor

Leave a Comment