Futboll Seria A Sport

PLASIN POLEMIKAT NË KUPËN E ITALISË/ Ja momenti kur VAR anulon golin e Lukakut (FOTO)

Polemikat për VAR-in nuk janë të zjarrta vetëm në Angli, por dhe Itali. Interi po luan kundër Cagliarit për ndeshjen e vlefshme për 1/8 e Kupës së Italisë. Vendasit po fitojnë me rezultatin 2-0, por rezultati mund të ishte dhe më i thellë.

Lukakut iu anulua një gol shumë i çuditshëm nga VAR-i, pasi ai ishte thuajse në një vizë me mbrojtësin, ndërsa krahu i tij duket vetëm disa milimetra më i avancuar se mbrojtësit kundërshtar.

Related posts

“TOPI I ARTË 2018″/ Njihuni me 10 FAKTET INTERESANTE për listën e të nominuarve

Isa.Autor

Arsenal-Hysaj, oferta spektakolare! Kjo është shifra më e lartë në histori për një shqiptar

Sadik.Autor

LIGA E KOMBEVE/ Lojtari shqiptar shënon një supergol për Maqedoninë (VIDEO)

Isa.Autor

Leave a Comment