Futboll Seria A Sport

SUPER IBRAHIMOVIC/ Shikoni çfarë bën suedezi pas rikthimit te Milani (VIDEO)

Ndeshja e parë si titullar me fanellën e Milanit, kaq i ka mjaftuar Zlatan Ibrahimovic që të shënojë golin e parë pas rikthimit tek kuqezinjtë.

Sulmuesi 38-vjeçar me shumë zgjuarsi gjuan me të majtën në hyrje të zonës dhe mposht portierin kundërshta.

Kujtojmë që Milani po fiton me rezultatin 2-0 në përballjen ndaj Cagliarit e vlefshme për javën e 19-të në Serie A. Golin e parë të takimit e shënoi Rafael Leaoi.

Related posts

Dy “divorce” për Teutën/ Mesfushorët largohen pas vetëm 6 muajsh në skuadër

Sadik.Autor

FINALJA E PARË NË HISTORI ME VAR/ Ja çfarë duhet të dini për Superkupën e Europës

Delo.autor

PREKËSE/ Përkushtimi përtej dhimbjes, arbitri fishkëllen dhe SHPËRTHEN NË LOT (VIDEO)

Isa.Autor

Leave a Comment