Futboll Seria A Sport

“SUPER MARIO” NUK NDRYSHON/ Balotelli reziston vetëm 8 minuta, merr dy të verdhë në 1 minutë (VIDEO)

Mario Balotelli nuk ndryshon, në kuptimin e keq të fjalës.

Ndeshja e sulmuesit të Brescia-s kundër Cagliari-t ka zgjatur vetëm tetë minuta.

I aktivizuar në minutën e 74-t në vend të Donnarumma-s, Super Mario ka marrë dy kartonë të verdhë në harkun e një minute.

Në të 81-ën për një faull të ashpër dhe në të 82-ën për një  gjest antisportiv.

Ndeshja është mbyllur në barazim 2-2.

Related posts

Debutim ëndrrash për Edon Zhegrovën, Kosova mposht Madagaskarin

Sadik.Autor

Kovacic: Hazardi është i mrekullueshëm, mbrojtësit e kanë të pamundur ta…

Isa.Autor

TALENTI I KOMBËTARES U-19 DHURON SPEKTAKËL NË ITALI/ Sulmuesi Ibrahimi shënon super gol nga një kënd i pamundur (VIDEO)

Delo.autor

Leave a Comment