Futboll Kombëtarja Shqipëri Sport

YLLI SHQIPTAR TAKON KUZHINIERIN MË TË FAMSHËM NË BOTË/ Cikalleshi provon “biftekun e larë në ar” tek Nusret (VIDEO)

Sokol Cikalleshi ka shrytëzuar këtë kohë pushimesh për të viztuar dhe provuar gatimet nga kuzhinieri me i famshëm në botë i mishit, Nusret.

Nusret Gökçe, i njohur gjerësisht si “Salt Bae”, e mirëpriti dhe i shërbeu vetë sulmuesit të kombëtares shqiptare.
Cikalleshi ka zgjedhur që këtë moment nga takimi me Nusret ta postojë dhe në rrjetet sociale, teksa ka provuar edhe ai vetë për të nxjerrë kripën në mënyrë të veçantë mbi biftekun 1200 eurosh.

Shumë futbollistë të njohur kanë vizituar nga afër restorantin e Nusret, ndonjëherë duke u kthyer edhe në qendër të kri tikave.

View this post on Instagram

Golden @nusr_et

A post shared by Sokol Cikalleshi (@sokolcikalleshi) on

 

Related posts

CHAMPIONS/ Costa “shemb” Lokomotivën në limite, Bayern mposht grekët

Delo.autor

YLLI ULLSIAN NUK ËSHTË NË PLANET E REAL MADRID/ Bale lëshon “bombën”: Nëse ata duan që të largohem, duhet të më…

Delo.autor

MERKATOJA E REALIT/ Njihuni me 4 emrat për të zëvendësuar Ronaldon tek madrilenët

Isa.Autor

Leave a Comment