Futboll Seria A Sport

CONTE I ZYMTË PAS LAZIO-INTER/ Ish-sulmuesi i tij bën gazetarin dhe i kthen buzëqeshjen (VIDEO)

Antonio Conte ishte i zymtë në fytyrë pas ndeshjes Lazio-Inter 2-1, teksa u prezantua në konferencën e zakonshme për shtyp përpara medieve…

Pikërisht në një moment, një pyetje e bëri të qeshë me të madhe dhe të gëzohej për një moment. Kjo pasi Conte njohu gazetarin në fjalë, që në fakt ishte ish-sulmuesi i Barit ku drejtonte trajneri dikur, Kutuzov. Vitet kanë kaluar por Conte nuk harron ish-sulmuesin e tij me të cilin fituan edhe kampionatin e Serie B në Itali me skemën 4-2-4…

Më pas, Conte dhe Kutuzov u përqafuan dhe biseduan mes tyre. Sakaq, Kutuzov tha se “dojta të shihja të qeshur trajnerin tim”.

Related posts

MERR FUND DILEMA/ Juventusi i bën një DHURATË mesfushorit PJANIC

Isa.Autor

FORMACIONI/ Njihuni me lojtarët dhe trajnerin më të mirë të vitit 2019 të Kategorisë Superiore

Delo.autor

MERKATO E JANARIT/ Bajrami “çmend” Serinë A. Jo vetëm Juventus, në lojë futet edhe Milan

Delo.autor

Leave a Comment