Futboll Kategoria Superiore Sport

KLUBI FESTON 100 VJETORIN/ Tirana zgjedh logon që do e shoqërojë në ditët festive

Ky është një vit special për klubin e Tiranës. Bardheblutë festojnë 100-vjetorin, ndërsa ka nisur puna e përgatitjeve për të pasur një festë të madhe.

Nëpërmjet një njoftimi në faqen zyrtare, klubi ka përzgjedhur edhe logon zyrtare e cila do të përdoret gjatë ditëve festive të këtij viti special.

Sakaq, klubi ka ngritur një grup punë me figura të njohura të cilët janë kontribuues për historinë e klubit dhe kryeqytetit që kanë përgatitur një kalendar festiv për 100-vjetorin.

Ndërkohë, edhe skuadra ka një detyrë madhore sivjet, titullin kampion.

Pasi sigurisht pjesëmarrja e trofeut në festë do sillte më shumë entuziazëm.

Related posts

TIRANA-PARTIZANI/ Frikë nga koronavirusi, tifoz me maskë edhe në “Air Albania” (FOTO)

Delo.autor

LIVE/ Po luhet ndeshja Southampton-Liverpool. Rezultati 0-1

Delo.autor

“TANI ËSHTË KOHA PËR ZIKALTËRIT”/ Zola veçon lojtarin e shkëlqyer të Interit, e mori falas nga…

Delo.autor

Leave a Comment