Futboll Sport

MARADONA DHURON SPEKTAKËL/ Lë intervistën në mes dhe fillon të kërcejë me koret e tifozëve (VIDEO)

Gimnasia e drejtuar nga Diego Armando Maradona, ka barazuar 1-1 ndaj Hurakan në transfertë, në një ndeshje shumë të luftuar nga të dyja ekipet.

Megjithatë ajo që ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve dhe ka filluar të bëjë xhiron në internet, nuk është rezultati, por një episod i veçantë i ndodhur në fund me Maradonën.

Ky i fundit ishte duke dhënë një intervistë, ku filloi të fliste për rrjedhën e ndeshjes. Megjithatë intervista zgjati shumë pak dhe shkak për këtë u bënë tifozët e Gimnasias.

Këta të fundit ishin duke kënduar për ekipin e tyre, por Maradona sapo i dëgjoi e harroi intervistën dhe nisi të kërcente.

Related posts

TRIUMFON ME KROACINË NË KUALIFIKUESE/ Modric mposht uellsianët e Gareth Bale

Delo.autor

UNIKAL/ Cassano dëshiron rikthimin në SERIE A: Dua të luaj me këtë skuadër HISTORIKE

Isa.Autor

Fadil Vokrri do të varroset me ceremoni shtetërore

Sadik.Autor

Leave a Comment