Futboll Kategoria Superiore Sport

NDRYSHON HIERARKIA TEK KAMPIONËT/ Ja kush do jetë goditës i penalltive te Partizani

Bruno Telushi ka qenë goditësi i parë i penalltive te Partizani, por me sa duket, ka ndryshuar hierarkia.

Kjo gjë u pa dje, pasi penalltinë e fituar e ka gjuajtur Çinari dhe e finalizoi me sukses. Telushi mbase ka hequr dorë provizorisht, pas humbjes së penalltisë së dytë me Skënderbeun, ku mund të shmangte disfatën.

Ashtu si te penalltia që humbi Telushi në Korçë, por edhe dje Solomon ka dashur ai të godasë nga pika e bardhë, por nuk ia ka dalë.

erald cinari

Related posts

Plasin portalet/Rama “tersi” i Bayernit përballë Realit (FOTO)

Sadik.Autor

VIDEO/ Reali thellon rezultatin ndaj La Corunas, Bale i ‘magjishëm’

Q.Autor

(VIDEO) Milan në avantazh ndaj Crotones, Bonucci e bën ‘sefte’ me kuqezinjtë

Q.Autor

Leave a Comment