Futboll Sport

ËNDËRROJNË TIFOZËT E BAYERN MUNCHEN/ Zidane-Ribery mund të drejtojnë skuadrën?

Në fondin e sezonit, Bayern Munich do t’i thotë lamtumirë Thomas Tuchel dhe do të njoftojë se kush do të jetë trajneri i ri për vitin e ardhshëm. Alternativat janë të ndryshme dhe mediat kanë filluar thashethemet rreth pasuesve të mundshëm të Tuchel.

Në krye të listave të drejtuesve gjermanë është Xabi Alonso, tekniku i Bayer Leverkusen që po bën mrekullinë me Aspirinat (Shumë kundër titullit), pasi po thyhet hegjemonia e Bayern në kampionat.

Sipas Sport Bild, bavarezët po eksplorojnë edhe horizontin e të tjerave, Zinedine Zidane është gjithashtu një profil i vlerësuar. Nuk ndodh mundësia që Bayern në sezonin e ardhshëm të drejtohet nga dyshja Ribery-Zidane. Të presim e të shohim, me verën që do të shuajë të gjitha enigmat.

Related posts

“EURO 2020″/ Relaks në pishinë dhe barbeky para ekranit, si Italia nisi përgatitjet për finalen

Delo.autor

Lewandowski e tepron sërish, veprimi i tij çmend bavarezët

Sadik.Autor

ZYRTARE/ Interi kryen goditjen e pestë në merkato, firmos ish-mbrojtësi i Milanit

F.autor

Leave a Comment