Futboll Sport

PAS NDESHJES GIMNASIA-ROSARIAO/ Maradona dhe gjesti i dyshimtë që bëri xhiron e botës (VIDEO)

Pak pas përfundimit të ndeshjes mes Gimnasia-s së tij kundër Rosario Central, trajneri Diego Maradona ka marrë diçka nga një derjtues, teksa lojtarët që ishin në stol kanë penguar telekamerat që të filmonin skenën.

Pak minuta më mbrapa, në rrjetet sociale ka filluar të qarkullojë videoja e gjestit të dyshimtë të Maradona-s, që ka bërë xhiron e botës.

Related posts

Liverpool në kërkim të një portieri, prioritet Oblak i Atleticos

Q.Autor

U LARGUA NGA MILAN/ Portieri Donnarumma pa klub, nuk ka asnjë ofertë konkrete. Gati të bëjë prapakthehu

Delo.autor

FSHF KËRKON NDRYSHIM STADIUMI/ Por gjithçka është në dorë të kundërshtarëve. Ja ku pritet të luhet sfida ndaj Bjellorusisë

Delo.autor

Leave a Comment