Gossip

TË LË “PA FRYME” ME FORMAT E SAJ/ E dashura e Saponarës gati të “ngrejë temperaturat” tek Lecce (FOTO)

Bashkë me fantazistin 28-vjeçar, drejt qytetit bregdetar italian ka udhëtuar edhe e dashura e tij, modelja me origjinë rumune, Andreea Sasu, e cila pritet të “ngrejë temperaturat” në Via Dell Mare.

Related posts

BASHKË QË BANKAT E SHKOLLËS/ Ja çelësi i martesës së suksesshme të Andi Lilës dhe partneres së tij (FOTO)

Delo.autor

VIDEO/ 30 futbollistët e famshëm të dashuruar pas qenve të tyre

Q.Autor

LORIK CANA BABA PËR HERË TË DYTË/ Zbulohet emri i vajzës

bora.autor

Leave a Comment