Gossip Sport

NJIHET PËR FORMAT BOMBASTIKE/ Ish-e dashura e Lautaro Martinez nuk përmbahet (FOTO)

Sol Perez është ndër femrat më të famshme në Argjentinë, ku prej vitesh është pjesë e botës së televizionit. Modelja seksi njihet edhe për romancat me futbollistët, ku një prej “fatlumëve” ka qenë edhe sulmuesi i Interit, Lautaro Martinez.

Perez është gjithashtu një personazh mjaft i ndjekur në rrjete sociale, ku numëron më shumë se 5 milionë ndjekës në “Instagram”. Profili i bukuroshes argjentinase është i mbushur me foto të “nxehta”, që nuk i lënë shumë vend imagjinatës.

fghhg

Ishi i Lautaros

fhgh Modelja argjentinase Sol perez2 Sol Perez

Related posts

NDIZET ALARMI/ Telashe për Barcelonën, dëmtohet ylli Braithwaite dhe pritet të qëndrojë jashtë fushe për…

Delo.autor

TË GJITHË PO PRISNIM BASHKIMIN ME RONALDON/ Marcelo vendos të ardhmen

bora.autor

Pamje të reja dalin nga incidenti i McGregor me autobusin (Video)

Sadik.Autor

Leave a Comment