Futboll Premier League Sport

TOTTENHAM-MANCHESTER CITY/ Pritet një derbi i “zjarrtë” dhe spektakël (FORMACIONET ZYRTARE)

Tottenham sot pret në Tottenham Stadium skuadrën kampione të sezonit të kaluar Manchester City.

Skuadra e Jose Mourinhos e pret sot në Londër, skuadrën kampione të sezonit të kaluar Manchester City.

Mourinho, ka vendosur sot në sulm transferin më të ri Bergëijn i cili do të jetë tandem me Son dhe Lucas.

Në anën tjetër Pep Guardiola sonte sulmin ia ka besuar Mahrezit, Sterlingut dhe Sergio Agueros.

Formacionet zyrtare:

Tottenham Hotspur

Manchester City

Related posts

Rritet me 350% çmimi i aksesorit, “hajmalia” që po i sjell fat Anglisë në Botëror (FOTO)

Isa.Autor

Panuçi takim i përzemërt me Shevçenkon, trajnerët i urojnë fat njëri-tjetrit (FOTO)

Sadik.Autor

LIGA E KOMBEVE/ Skuadra që fitoi EUROPIANIN më 1992 do të luajë me ekipin e FUTSALLËS

Isa.Autor

Leave a Comment