Futboll Seria A Sport

UDINESE-INTER/ Nuk di të ndalet, Lukaku realizon golin nga… (VIDEO)

Interi arriti të zhbllokojë sfidën kundër Udinezes dy herë brenda 7 minutave me anë të sulmuesit belg Romelu Lukaku.

Pas krosimi të marrë nga mesfushori Barela, Lukaku kontrolloi topin dhe goditi qetësisht saktë brenda në rrjetë. 7 minuta më vonë, zikaltërit fituan penallti dhe nga 11 metra distancë, Lukaku nuk gaboi.

 

Related posts

TIFOZERI ARTIFICIALE DHE TINGUJ ZHURMUES/ Plani i veçantë i La Ligës për rifillimin e kampionatit

Delo.autor

65 milionë euro për 12 gola, Milan mendon të bëjë revolucion

Q.Autor

FESTOI ME “SHQIPONJË”/ Federata ANGLEZE merr vendimin për MUSTAFIN

Isa.Autor

Leave a Comment