Futboll Sport

UZUNI NUK NDALET/ Shqiptari shënon pas 7 minutash (VIDEO)

Lokomotiva e Zagrebit po luan në transfertë kundër Varazdin. Ekipi mik e ka mbyllur pjesën e parë me rezultatin 0-2 dhe shqiptarët nuk mund të mos linin shenjën e tyre. Myrto Uzuni shënoi golin e parë vetëm pas 7 minutash lojë.

Ai përfitoi nga një hutim i mbrojtjes dhe i doli topi në zonë. Mjaftoi një goditje e fortë dhe sfera shkundi rrjetën për 0-1. Në fushë zbritën si titullarë Lirim Kastrati, Enis Çokaj dhe Indrit Tuci. Në stol ndodhet futbollisti Jon Mersinaj. /Telesport

Related posts

E FRIKSHME/ Tifozët e Tiranës pushtojnë fushën dhe KACAFYTEN ME LOJTARËT (VIDEO)

Isa.Autor

MUNGOJNË DETAJET E FUNDIT/ Pranë kalimit tek Milan mesfushori i Real Madrid…

Delo.autor

“RONALDON NUK E NJOH! DERBI? PROVUAM…”/ Ibrahimovic ndez Milan-Juventus (VIDEO)

Delo.autor

Leave a Comment