Futboll La Liga Sport

BARCELONA DHURON SPEKTAKËL/ Pas një kombinimi me “Pleshtin”, Griezmann realizon një “PERLË” (VIDEO)

Barcelona e ka mbyllur pjesën e parë të ndeshjes kundër Villarreal në avantazh 3-1.

Goli i tretë ka ardhur në minutën e 45-të falë një kombinimi spektakolar mes Griezmann dhe Messi-t.

Argjentinasi ka dhënë një pasim me taka, ndërsa francezi ka shënuar me një goditje të jashtëzakonshme.

Related posts

I JEP FUND POLEMIKAVE/ Reali shpëton nga Jovic, klubi gjerman sfidon Milanin e Arsenalin

Delo.autor

Koke shënon golin e parë për Atletico Madrid

Sadik.Autor

KOMENTON MERKATON E INTERIT/ Moratti: Pengu im më i madh është…

Delo.autor

Leave a Comment