Futboll La Liga Sport

“ÇMENDET” REAL MADRID/ Perez gati 80 milionë euro për njeriun e gafave…

Është Davi de Gea objektivi kryesor i Real Madrid për portën.

Trajneri Zinedine Zidane e vlerëson shumë  lojtarin e Manchester United dhe synon t’ia besojë atij portën e madrilenëve sezonin e ardhshëm.

Los Blancos, siç ka bërë të ditur The Sun, janë të gatshëm ta plotësojnë dëshirën e trajnerit, duke i bërë një ofertë të pasur Djajve të Kuq për të siguruar kartonin e portierit.

Merengues  duket se janë gati të paguajnë 80 milionë eurot e kërkuara nga United, që nuk e konsideron më spanjollin të paprekshëm pas gabimeve të shumta të bëra në këtë sezon.

Related posts

A ishte ky gjest i Jamesit për Zidanin pas supergolit që shënoi?

Q.Autor

NAPOLI NUK DORËZOHET/ Sulmuesi Milik reagon ndaj “Zikaltërve” (VIDEO)

Delo.autor

ZBULON LISTËN ME LOJTARËT EKZISTUES/ Shaqiri zgjedh formacionin më të mirë të botë, ka befasi në sulm (FOTO)

Delo.autor

Leave a Comment