Futboll Premier League Sport

EPISODI I ÇUDITSHËM QË PO BËHET VIRALE/ Rooney shuplakë futbollistit të Manchester United (VIDEO)

Një episod i çuditshëm në fundin e ndeshjes Derbi-Mançester Junajtid, është duke bërë xhiron e internetit. “Djajtë e Kuq”, triumfuan me rezultatin 0-3 në sfidën e vlefshme për FA Cup. Protagonist ishte Uejn Runi, sulmuesi anglez që luajti kundër ish-skuadrës ku shkroi historinë.

Teksa po përshëndetej me futbollistët e Junajtid, Runi i dha një shuplakë mesfushorit Pereira, i cili është kritikuar së shumti këtë sezon nga tifozët e “djajve të kuq”.

Ky moment nuk i ka shpëtuar kamerave, teksa komentet në rrjetet sociale kanë qenë të shumta, duke e lidhur këtë shuplakë të Runit, me paraqitjen e mesfushorit Pereira.

Related posts

Mesfushori N’Zonzi objektivi i parë i disa skuadrave angleze…

Sadik.Autor

SHKARKIMI I MOURINHOS/ Basti i lojtarëve të Unitedit trondit Anglinë: Të thashë, tani më ke borxh 20 mijë paund

Isa.Autor

E KËRKOI TEUTA DHE FLAMURTARI/ Osmani u jep fund dilemave, vendos për të ardhmen

Isa.Autor

Leave a Comment