Futboll Kombëtarja Shqipëri Sport

KORONAVIRUSI/ Granit Xhaka “e tepron”, shikoni çfarë i bën vajzës së vogël dhe reagimin e saj (VIDEO)

Koronavirusi ka izoluar në shtëpi një numër të madh njerëzit, të cilët mundohen të kalojnë kohën duke bërë gjëra të veçantë.

Megjithatë diçka shumë të veçantë ka shpërndarë Granit Xhaka nga shtëpia e tij, me vajzën e vogël.

Mesfushori i Arsenalit merr një copë limon dhe ia jep vajzës së tij të vogël, e cila nuk e di se çfarë është.

Pasi e provon, reagimi i saj është i veçantë, teksa mbledh fytyrën, duke treguar se ishte e hidhur. Një video kjo gazmore nga Xhaka, që po bën xhiron në internet.

Related posts

Belotti drejt largimit nga Torino/ Chelsean dhe Milanin në gjurmët e tij

Sadik.Autor

“FUTE DREQIN”/ Vanda Nara nuk përmbahet kur ICARDI i shënon Strakoshës (VIDEO)

Isa.Autor

MERKATO/ Joao Mario i hapur të kalojë në West Ham

Q.Autor

Leave a Comment