Futboll Kategoria Superiore Sport

KORONAVIRUSI “INFEKTON” SUPERIOREN/ Anulohen konferencat për shtyp të klubit të Tiranës dhe Kukësit

Koronavirusi ka paralizuar futbollin shqiptar. Pas vendimit të FSHF për të luajtur ndeshjet e Superligës me dyer të mbyllura, tashmë disa nga klubet kanë anuluar dhe konferencat për shtyp.

Tirana dhe Kukësi kanë njoftuar se konferencat e parashikuara për shtyp të trajnerëve para ndeshjes do të anuloheshin.

Njoftimi i KF Tirana

”Pershendetje,

Ju bëjmë me dije se konferenca e trajnerit Emanuel Egbo do të anullohet sot.

Per me teper informacion do tju njoftojmë nëpërmjet grupit dhe do ta publikojmë në website zyrtar.

Faleminderit për mirekuptimin.”

Njoftimi i F.K Kukësi

”Përshendetje!

Në kuadër të masave ndaj Corona Virus, nesër nuk do të ketë konferencë shtypi! Faleminderit.

Related posts

SERIE A/ Milan Skriniar: S’kam arsye të largohem nga…

Sadik.Autor

Formacionet zyrtare/ Laçi pa supriza, qipriotët me skemë “klasike”

Isa.Autor

E BUJSHME NGA GJERMANIA/ 4 milionë euro për ndeshje, humbjet marramendëse të Bayern Munich

Delo.autor

Leave a Comment