Gossip

KORONAVIRUSI/ Përdori maskat si sytjena, fansat “masakrojnë” sportisten ruse (FOTO)

Një sportiste ruse ka bërë humorin më të papërshtatshëm në këtë periudhë.

29 vjeçarja Yulia Ushakova, ka vendosur të përdorë maskat që përdoren për t’u mbrojtur nga Coronavirus si të brendshme duke bërë madje edhe një koment aspak të përshtatshëm.

“Kam porositur një trend të ri të sezonit të notit 2020, valvulat të lehtësojnë frymëmarjen, por kompleti duhet të ndryshohet çdo dy orë”, shkruan ajo krahas fotos e cila ka bërë që shumë prej komentuesve të shpërthejnë në komente negative.

Ata e konsiderojnë të turpshëm veprimin e modeles në një kohë kur e gjithë bota po vuan prej pandemisë e madje në disa vende nuk ka më as maska.

Shumë e kane konsideruar budallaqe modelen dhe totalisht pa respekt për mjekët, të infektuarit dhe viktimat e shumta që ka sjellë kjo pandemi.

Related posts

TË PANDARË/ MESSI dhe SUAREZ shijojnë pushimin me bashkëshortet BOMBASTIKE (FOTO)

Isa.Autor

Futbollistët me pushime, juventinët me bashkëshortet relaks në Mykonos (FOTO)

Sadik.Autor

Polona Hercog, kampionia e tatuazheve në tenis

Sadik.Autor

Leave a Comment