Futboll Seria A Sport

KORONAVIRUSI/ Rezultoi pozitiv ndaj Covid-19, ja mesazhi i Dybalës për tifozët e Juventusit (FOTO)

“Jemi mirë”! Dy fjalë që shoqërohen me një “ok” që duhet të japë siguri. Paulo Dibala ka dashur kështu të qetësojë tifozët e tij nëpërmjet një postimi në Instagram në lidhje me kushtet e tij shëndetësore pasi rezultoi pozitiv në testin e koronavirusit pak ditë më parë.

View this post on Instagram

Estamos bien 👌🏽😌

A post shared by Paulo Dybala (@paulodybala) on

Related posts

CHAMPIONS/ E mërkura e gjigantëve, në “Wembley” luhet gjithçka, INTERI do konfirmimin

Isa.Autor

NUK DO I BESONI SYVE/ Daniela “tradhton” FABREGASIN, shpirti binjak i bukuroshes është një FEMËR (FOTO)

Isa.Autor

Federata Gjermane kritikon Ozil dhe Gundogan pas takimit me Erdogan

Sadik.Autor

Leave a Comment