Bundesliga Futboll Sport

KORONAVIRUSI/ Bayern Munich nuk duron më, kërkon leje për të nisur stërvitjen!

Kampionët e Gjermanisë, ashtu si e gjithë bota e futbollit në vend, janë të frenuar deri më 30 prill. Por Bajerni i Mynihut nuk ka ndërmend që të qëndrojë në këtë situatë dhe dëshiron të rinisë stërvitjet që javën e ardhshme.

Sipas asaj që raporton “Kicker”, klubi bavarez ditën e nesërme do të kërkojë një leje speciale në autoritet e landit për t’u mundësuar lojtarëve të stërviten në grupe prej katër elementësh në fusha të ndryshme, siç ka bërë më herët edhe Volfsburgu.

(Balkanweb)

Related posts

I MAHNITI TË GJITHË GJATË STËRVITJES/ Mesfushori i Juventus pranë kalimit tek gjigantët spanjoll…

Delo.autor

“NUK LUAJ MË PËR TOTTENHAM SA TË JESH TI TRAJNER”/ Mourinho sherr me yllin e ekipit…

Delo.autor

U TRANSFERUA TEK INTERI/ Cedric prezantohet me një paralajmërim për Ronaldon

Delo.autor

Leave a Comment