Futboll Gossip Sport

“JE TU RREJT”/ Elsi Hysaj i punon rreng gruas së tij, shikoni sesi trembet ajo (FOTO+VIDEO)

Mbrojtësi kuqezi, Elseid Hysaj ka trembuar gruan e tij, Fiorenza Lekstakaj, duke i punuar një rreng të bukur që kishte si skenë guzhinën.

hysaj

Guzhina është pikërisht vendi ku meshkujt nuk konsiderohen dhe aq të zotë, prandaj dhe kur Elsi Hysaj bëri sikur u vra aty, gruaja e tij u tremb shumë me të drejtë.

elseid hysaj

Këtë rreng të bukur, mbrojtësi i Kombëtares u sigurua ta regjistronte dhe në video, të cilat më pas i shpërndau në Instagramin e tij.

Hysaj

Fillimisht, Fiorenza duket qartë që trembet shumë, por më pas ajo e kupton shakanë e mbrojtësit të Napolit dhe dëgjohet duke i thënë: “Je tu rrejt”.

Related posts

PARALAJMËROI PËRMBYSJEN E LIVERPOOL/ Arsene Wenger: “Anfield” është i vetmi vend ku askush nuk…

Delo.autor

Diego Godin injoron Juventusin, 32-vjeçari rinovon kontratën me Atleticon

Isa.Autor

E BUJSHME/ Nuk do ta besoni shpejtësinë marramendëse të Ronaldos kundër Napolit (VIDEO)

Delo.autor

Leave a Comment