Futboll Gossip Sport

CEREMONIA E “TOPIT TË ARTË”/ Futbollistja shqiptare mbërrin në tapetin e kuq (VIDEO)

Futbollistja me origjinë shqiptare, Kosovare Asllani, e cila përfaqëson Suedinë, ishte ndër të parat që mbërriti në tapetin e kuq të Parisit, ku do të mësohen lojtarja dhe lojtari më i mirë i vitit.

Asllani është një ndër të nominuarat për fitimin e këtij çmimi prestigjioz për kategorinë e vajzave. Ajo ndodhet në mesin e 20 futbollisteve që konsiderohen si më të mirat për ta fituar këtë çmim.

Related posts

Tite i jep fund rotacionit/ Zgjedh kapitenin e përhershëm të Brazilit, lojtarin që nuk e duan TIFOZËT

Isa.Autor

Europa burim të ardhurash për Laçin, synohet për herë të pestë

Sadik.Autor

“No Lewandowski, no party”/ Polaku është garancia e vetme e Bayernit në këtë KAOS

Isa.Autor

Leave a Comment