Futboll Shqipëri Sport

TË IZOLUAR NGA KORONAVIRUSI/ Sadiku dhe Bare u mësojnë spanjollëve nga karantina himnin shqiptar (VIDEO)

Ditët e karantinës janë të vështira për të gjithë, aq më shumë në Spanjën e goditur rëndë nga koronavirusi

Por skuadra e Malaga-s ka menduar të argëtojë tifozët, duke publikuar një video me dy lojtarët shqiptarë, Keidi Bare dhe Armando Sadiku.

Ata vendosen para një prove, të interpretojnë Himnin shqiptar, një provë shumë e lehtë, të cilën Bare dhe Sadiku e kryejnë me dëshirën më të madhe.

Sadiku qëndron i ulur, ndërsa Bare kryen një interpretim emocionues të Himnit, ndërsa vendos edhe dorën në zemër.

Related posts

Portieri ‘shpëton’ Bayernin, fitore minimale ndaj Stuttgart

Q.Autor

E zbulon ish-kolegu: MODRIC nuk është i lumtur në Madrid…INTERI gati ta “rrëmbej”

Isa.Autor

Xavi: Dembele ende s’e ka kaluar testin me Barcelonën

Sadik.Autor

Leave a Comment