Futboll Seria A Sport

FUNDJAVA E FUNDIT NË RELAKS PËR RONALDON/ CR7 së bashku me Georginan kthehen nga Madeira, publikojnë FOTO romantike

Fundjava e fundit në relaks për Cristiano Ronaldon përpara hyrjes në Itali dhe fillimit të stërvitjes me Juventusin.

Në Madeira së bashku me Giorginan dhe katër fëmijët futbollisti ka shijuar bukuritë e ishullit të tij të lindjes, mes relaksit në det dhe ekskursioneve në Punta të San Lorenzos, nga ku duket panorama e mrekullueshme, që futbollisti ka ndarë në rrjetet sociale.

foto galeri

foto galeri

foto galeri

foto galeri

foto galeri

foto galeri

foto galeri

foto galeri

foto galeri

foto galeri

foto galeri

foto galeri

foto galeri

Dhe përsa i takon pamjeve të mrekullueshme, nuk mund të mos rrimë pa admiruar edhe atë që ofrohet nga influencer Georgina Rodrigues teksa nder rrobat, e veshur me tanga. Një shpërthim sensual që i lë ndjekësit me gojë hapur. Së bashku teksa shëtisin, Georgina dhe Cristiano kanë bërë edhe shumë foto provokuese dhe seksi.

Gjithmonë e më shumë të dashuruar, të qeshur dhe shumë pranë njëri-tjetrit, ata e kanë kaluar provën e madhe të izolimit, duke dalë më të bashkuar se kurrë më parë. Karantinimi i tyre ka qenë një izolim me 5 yje, dhe në faqet e tyre sociale çifti ka ndarë momentet më të bukura.
Në vilën e tyre portugeze ata kanë kaluar ditë të qeta, me stërvitje, lojëra në familje dhe shumë përkëdhelje për më të vegjlit e shtëpisë. Cristiano Jr, Mateo, Eva dhe Alana Martina, që shfaqen të qeshur pranë mamit dhe babit, për herë të parë vetëm për ta.

(BalkanWeb)

Related posts

COPA DEL REY/ Pas një gafe ndaj Umtiti, Kenedy zhbllokon sfidën ndaj Barcelonës (VIDEO)

Delo.autor

ANDORRË-SHQIPËRI/ Shtangen kuqezinjtë, shënon Andorra

Delo.autor

E ARDHMJA E ALABAS LARG BAYERN/ Trajneri Flick: Është vendimi i tij dhe ne do e respektojmë

Delo.autor

Leave a Comment